İstanbul’un Gözde Mekanları | GastroClub

Belki dikkatinize takılmıştır bir süredir Gastroclub‘un blog sayfası için İstanbul’un gözde mekanlarını yazıyorum. Gastroclub’ın ne olduğunu bilmeyenlere kısacık bir özet geçelim o halde 🙂

GastroClub, üyelerinin İstanbul ve İzmir gibi pek çok şehirde 400’den fazla mekanda %35’e varan avantajlar ve ayrıcalıklarla ağırlanmasını sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek yeme-içme kulübü olarak biliniyor. GastroClub üyelerine, mobil kartları veya plastik kartları üzerinden üye işyerlerindeki avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanırlar. Benim de bir Gastroclub kartım var şimdiden baya kullandım özellikle Cihangir civarlarında. Ayrıca kartınızı unutsanız bile Gastroclub mobil uygulamasından indiriminizi uygulatabiliyorsunuz.

Siz de bu güzel ve kaliteli kulübe üye olup indirimlerden faydalanabilirsiniz. Üyelik ücreti yıllık 180 TL olup buradan kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gastroclub üyesi yeme/içme mekanlarını tanıttığım yazı dizisinde şimdiye kadar yazdığım yazılar ise çoğunlukla Taksim ve Nişantaşı bölgesi ağırlıklı oldu.

GASTROCLUB BLOG YAZILARIM

Cihangir’in İlk Kafesi: Kahvedan

Sıcak Ortamı ile Juno

Cihangir’in Cuma’sı

İstiklal’de Bir Vegan: Zencefil

Yazıların devamı gelecek, Gastroclub’ın Blog bölümünü takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir