Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (6-8 Temmuz 2017)

Yaz sıcağında kavrulup durduğumuz yeni bir yaz ayına girmiş bulunuyoruz. Sıcaktan bunalmış modumuzu güzel müzik ile tedavi etmek şart oldu. Bu hafta Çeşme ve İstanbul’da güzel partiler var. Bu arada bu Cumartesi ben de Kasette’de 12-2 arası set başında olacağım!

6 Temmuz 2017 22:00
Opening @ KLEIN.Garten

KLEIN Bodrum’dan sonra İstanbul’da da yeni yeriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 6 Temmuz yaz programına harika bir şekilde start verecek mekanın etkinliklerini yakından takip etmekte fayda var.

Facebook Event
7 Temmuz 2017 Cuma 22:00
Mano Le Tough @ KAFES

Isolate’in kurucuları Alican ve Murat Uncuoğlu ve KAFES’in beraber düzenlediği etkinlik kapsamında Mano Le Tough, Baikal ve The Drifter performans sergiliyor. Biletler bugece.co’da!

Facebook Event
7 Temmuz 2017 Cuma 22:00
Armen Miran @ Mentha

Mentha yeni yerinde sizlerle kavuşmayı bekliyor: bu Cuma uzun zamandır beklenen Armen Miran set başında olacak. Gecenin diğer ismi ise Geeno. Biletler ise bugece.co’da.

Facebook Event
7 Temmuz 2017 Cuma 23:00
Opening Phase @ Sense

Isınma turlarından sonra Çeşme’de bulunan Sense bu hafta resmi olarak açılıyor: bu Cuma Tangun, U.F.U.K, Ateş Tezer, Gökberk ve Berk Özöktem set başında olacak.

Facebook Event
8 Temmuz 2017 Cumartesi 22:00
Cisetta @ Kasette

Her hafta çalmaya devam. Bu hafta bendeniz Cisetta olarak 12-2 arası Kasette kabinindeyim. Gecenin diğer isimleri ise Dry ve Alicem. Giriş ücretsiz.

Facebook Event
BONUS
8 Temmuz 2017 Cumartesi 23:00
Eli & Fur @ Alaçatı MAIA

Maia bu ay da dopdolu bir müzik programı ile karşımıza çıkıyor. Bu Cumartesi Roots’un düzenlediği etkinlik kapsamında Eli & Fur Çeşme’ye geliyor. Etkinliğin biletlerine bugece.co üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir