İnceleme: Electronica Festival Çeşme 2017

Geçtiğimiz bayram tatilinde yolumuz Electronica Festival için Çeşme’ye düştü. 2 gün süren festivalden güzel anılar ile döndük. Bu yazıda kısaca izlenimlerimi aktaracağım!

2 gün süren festivalin öncesinde Alaçatı MAIA’da pre-party düzenlendi, biz de uçaktan iner inmez soluğu orada aldık. Pre-party kapsamında Sertaç Kazan, Lilly, Sezer Uysal ve Beegee set başındaydı. Kendimizi çok yormamak için sabah 4’e kadar orada kaldık ve daha ilk günden harika bir gece geçirdik.

Sezer Uysal
Boyalık Plajı

Güne erken başlayıp güzel bir kahvaltı edip Boyalık tarafında denize girdikten sonra akşama doğru soluğu Electronica Festival için Alaçatı Beach Resort & Spa’da aldık, öncesinde Veranda Alaçatı’da güzel bir yemek yedik. Lezzetli yemekleriyle Veranda da Maia gibi bu tesis içerisinde yer alıyor.

Veranda Alaçatı

Festivale giriş yaptığımızda kendisiyle festival öncesi röportaj yaptığım Gadi Mitrani performans sergiliyordu. Gündüz havuz tarafında Timur Çelikyay ve İlker Aksungar’ın setiyle hareketlenmeye başlayan festival daha erken saatlerde bile yoğun bir katılıma sahipti. Gadi Mitrani’nin harika seti ile biraz dans ettikten sonra festival kapsamında performans sergileyecek isimlerden biri olan Doruk Güralp ile kısa bir röportaj da gerçekleştirdik.

Gündüz havuz tarafında devam eden festival akşam saatlerinde ana sahnedeki performanslar ile devam ediyordu. İlk gün Gadi Mitrani’nin performansını &ME, Guy Mantzur, Patrice Baumel, Michael Mayer ve ANNA takip etti. ANNA’nın performansı baya iyiydi. Gece 3’te ise en sevdiğim saatler başlıyordu. After party kapsamında Sertaç Kazan, Lilly, Büber ve Ali Efe Dinç bize harika bir after yaşattı.

Büber

Ertesi gün festival havuz tarafında Sevil Soylu ve Orkun Bozdemir’in performansıyla başladı. Sezer Uysal’ın performansı ile açılan ana sahnede ise Rampa, La Fleur, Alex Niggemann ve Beegee’yi dinleme olanağına sahip olduk!

2. günün sonunda ise, after saatlerinde set başında bizi Gökberk, Doruk Güralp ve İlker Aksungar karşıladı. Harika parçaları ve setleri dinlediğimiz bu saatler muhtemelen herkes için çok özel saatler oldu. Bol dans, bol müzik ve bol sevgi ile geçirdiğimiz festivali mükemmel bir şekilde sonlandırmış olduk.

Alaçatı MAIA
Alaçatı Beach Resort

Festival boyunca çektiğim videoların hepsini bir playlist içerisinde topladım, meraklısına ve tekrar o güzel anları hatırlamak isteyenler için:

Sırada Electronica Festival’ın İstanbul ayağı var, görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir