#mixoftheweek | Dance First, Think Later | October 2018

Bu haftanın #mixoftheweek önerisi uzun bir aradan sonra kaydettiğim yeni setim!

Yeni bir parça keşfettiğin, yeni bir müzik tarzını benimsemeye başladığın zaman ne hissediyorsun? Heyecan, belirsizlik, bir daha dinleme, daha çok keşfetme. Gerçek müzik sevdalılarına bu kelimeler aşina gelecektir eminim. İşte ben de bu setimde beni ilk dinlediğim andan itibaren heyecanlandıran yeni parçaları sizinle paylaşmak istedim. Belki seversiniz, belki bir daha dinlersiniz, sonra bir kez daha.

Şimdi reklamlar: çaldığım her gece ayrı bir keyifli benim için. Bu ay 2 tane gig var. Biri 20 Ekim‘de Cihangir’in en keyifli noktalarından KiKi Sıraselviler‘de: gecenin açılışını ben yapıyorum. Ayın 27’sinde ise karşı yakaya uzanıyorum ve kendimi Caddebostan’da buluyorum. Leziz kokteylleriyle öne çıkan Ner Cocktail Bar‘da 00:00 – 03:00 arasında set başındayım. Etkinlik detayları için buraya tıkla.

Şimdi yeni setimi dinlemeye ne dersin?

TRACKLIST

1 – Russ Yallop – Rock Me (Original Mix)
2 – Luca Lento – Sadydob (Saul Antolin Remix)
3 – CamelPhat – Hangin’ Out With Charlie (Original Mix)
4 – GIOC – Nunca Tive Um Violão (Original Mix)
5 – Gianni Bini – The City Of Free Love (David Penn Remix)
6 – Mattei & Omich – Your World (feat. Ella)
7 – Max Chapman – Bounce With Me
8 – Knober & Sylter – Love Time (Original Mix)
9 – John Acquaviva & Manuel De La Mare – Sacrilicious (Second Edit)
10 – Danny Serrano – Absolute (Original Mix)
11 – Knober & Sylter – Anyway (Original Mix)

Bu gönderiyi Instagram'da gör

İş koşturmacaları, trafik, dersler, sınavlar, cevapsız çağrılar, yollar, bitmek bilmeyen toplantılar arasında ilaç gibi gelecek yeni setim Soundcloud’da yayında. ?? Dinlemek için profildeki linke tıktık! ?? Keyifli dinlemeler! #mixoftheweek | Bu ay 20 Ekim’de @kikisiraselviler’de, 27’sinde ise @nercocktailbar’da çalıyorum! ??| Video geçtiğimiz sene @studio_zorlupsm‘de @jetonrecords etkinliğinde çaldığım geceden. ? – ?: @gokhanmms | #cisetta #cisettacom #citylife #djlife #djing #istanbul #blog #blogger #music #allnightdancing #istanbuldayasam #kikisıraselviler #nercocktailbar #zorlupsm #jetonrecords #etkinlik #etkinlikönerisi #gecehayatı #housemusic #dj

çbç (@cisettaa)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir