Yaza En Güzel Veda: Chill-Out Festival Çeşme 2017

İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen etkinliklerini takiben Chill-Out Festival’ın üçüncü etabı Eylül ayında Çeşme’de gerçekleşecek.

2 Eylül 2017 tarihinde düzenlenecek olan Chill-Out Festival Çeşme 2017 Alaçatı Beach Resort & Spa‘da olacak. Yaza harika bir veda için ideal olan bu etkinlik bayram tatiline de denk geldiği için oldukça ilgi çekici bir hale gelmiş durumda.

Festival kapsamında performans sergileyecek isimler arasında Billy Caso, cantanca, dOP, Dreems, Frankey & Sandrino, Kurt Adam, Mousike, Red Axes, Spaniol, Thomas Von Party ve Xique-Xique. Ben mutlaka Frankey & Sandrino ile Red Axes’ı dinleyeceğim, performans açısından gerçekten başarılı isimler. Red Axes’ın Electronica Festival Istanbul’daki performansını da çok beğenmiştim.

Festivalin müzik programı ve saatleri de belli oldu! Etkinlik Maia, Maji ve Beach olarak üç farklı noktada gerçekleşiyor olacak.

Festivalin biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz. Şu an sınırlı sayıda olan bilet fiyatları 131 TL değerinde. Festival girişine plaj ve festival dahil.

Alaçatı Beach Resort

Festivalin gerçekleştiği mekan daha önce de Electronica Festival’ın Çeşme ayağına ev sahipliği yapmıştı. Festivalin warm-up etkinliği de yine bu tesis içerisinde bulunan Alaçatı MAIA‘da gerçekleşecek.

Alaçatı MAIA

Bayramda Çeşme taraflarına gitmeyi düşünüyorsanız bu festivali mutlaka ajandanıza eklemelisiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir