Yılbaşı Özel | Haftanın Öne Çıkan Etkinlik – Mekan – Kahvaltı Önerileri

Çoğumuzun artık bitsin istediği 2016 sonunda “son” anlarına geldi, geriye dönüp baktığımızda çok fazla üzücü olayların yanı sıra güzel anlarımız da olduğunu düşünüp 2017’ye sevinçlerimiz, heyecanlarımız ve umutlarımızla adım atma zamanı geldi. Bu sefer sizin için oldukça geniş bir rehber hazırladım, güzel bir akşam yemeğinden bol danslı bir partiye, birkaç kadeh içmelik bardan ertesi gün “hangover” ruhunuza iyi gelecek kahvaltı için pek çok farklı mekan ve etkinliği aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıda listelenen etkinliklerin yanı sıra Suma Han, Container Hall (İzmir) ve Klein gibi mekanlarda da güzel partiler sizleri bekliyor.

Hepimize güzel, umutlu, müzikli harika bir yıl diliyorum!

Parti

İstanbul’da yeni yıl çok hızlı geçeceğe benziyor. Clique gibi mekanların yanı sıra farklı konsept dahilinde olan partiler de var. Bu arada İzmir’de olanlar için de u.nite’ın düzenlediği parti ilgi çekici olabilir, kabinde Enes Gül gibi isimler olacak ve etkinlik Vagabond Alsancak’ta gerçekleşecek.

31 Aralık 2016 Cumartesi 21:00
Behind The Mask @ Bahçeköy

Alican’dan Mert Zeybekçi’ye, Tangun’dan Volkan Gündüz’e kadar yerli sahnemizin en sevilen isimleri ile yeni yılı Bahçeköy’de karşılamaya ne dersiniz? Partinin konseptli bu arada maskeli!

Facebook Event
31 Aralık 2016 Cumartesi 22:45
Yılbaşı Partisi @ KiKi

Cihangir’in gözde gece kulübü KiKi’de set başında Uurcan ve Taylan Von Aygar var. Geceye özel yılbaşı menüsü ve harika ortamıyla Cihangir’de yeni yıla girmek isteyenler için ideal.

Facebook Event
31 Aralık 2016 Cumartesi 22:00
Oldies But Goldies @ Babylon

Ford’un ev sahipliğinde düzenlenen partide eski zamanların en güzel şarkıları sizi karşılıyor olacak. Pikapların başında Murat Abbas ve Murat Beşer’in olduğu gecenin biletleri 89.75 TL. Zubizu’ya özel indirim de mevcut.

Facebook Event
31 Aralık 2016 Cumartesi 22:50
New Year’s Eve 2017 @ Clique

Açıldığından beri tüm hızıyla devam eden Clique’de yeni yılı sevilen isimler Tangun, Cure-shot, Fuchs, Junior, G-One ve Hello Alien ile karşılayacaksınız. Her geçen gün daha da popülerlik kazanan Clique’deki parti kaçmaz.

Facebook Event
31 Aralık 2016 Cumartesi 23:00
2017 Temple’s New Year Party

Taksim’in uzun süredir hayatta kalan mekanlarından biri olan Temple da yeni yılı kutlamaya hazır. Etkinliğin detayları için Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Facebook Event
31 Aralık 2016 Cumartesi 22:00
New Year Boat Party Between Two Continents

Gezi Makinesi’nin düzenlediği tekne partisinde 2 kıta arasında yeni yıla girerken harika bir gece yaşayabilirsiniz. Gecenin biletleri 45 TL, bilete 1 vodka-enerji dahil.

Facebook Event

Akşam Yemeği

Bu sene daha sakin ve huzurlu bir şekilde geçireceğiniz alternatif etkinlikler arıyorsanız, Moro, Finn gibi yerler ilgi çekici olabilir. Hem müzik hem de özel menülü yemek paketleri sunan mekanların yanı sıra Grand Hyatt, 360 Istanbul gibi lüks mekanlar da yılbaşı için çoktan hazır.

31 Aralık 2016 Cumartesi 21:00
New Year’s Eve @ Moro Nişantaşı
Details
31 Aralık 2016 Cumartesi 20:00
Yılbaşı @ Naif Karaköy
Details
31 Aralık 2016 Cumartesi 20:00
Yeni Yıl @ Finn Karaköy
Details
31 Aralık 2016 Cumartesi 20:00
Yılbaşı @ Grand Hyatt
Details
31 Aralık 2016 Cumartesi 20:00
Yeni Yıl @ Ahali 279
Details
31 Aralık 2016 Cumartesi 20:00
Yeni Yıl Programı @ Ravouna 1906
Details

Barlar

Birkaç kadeh içip eve dönme mi niyetiniz var? Benim de biraz öyle 🙂 Benim gitmeyi tercih ettiğim ve size önermeyi istediğim mekanlar aşağıda listelendi ancak bunların yanı sıra Cihangir ve Karaköy’de pek çok bar bulabilirsiniz. Bütçeniz daha da yükseğine yetecekse Nişantaşı ve Arnavutköy’de de Luzia Istanbul gibi yerler var.

Joker No:19 @ Beşiktaş
Biber Bar @ Nişantaşı
5 Cocktails & More @ Asmalı Mescit
KafePi Bornova @ İzmir

Hangover Kahvaltısı

Ve geldik en sevdiğim bölüme, KAHVALTI! O kadar içtiniz, dans ettiniz… Geldik mi sabah saatlerine, beden isyan etmeye başlayacak biliyorsunuz 🙂 Kahvaltı sunumları ve çeşitliliği oldukça ideal olan birkaç mekanı sizler için listeledim; bunların bazıları bol manzaralı bazıları ise daha sakin ve huzurlu mekanlar. Hepsinin kahvaltı seçenekleri damak tadınıza layık.

Kahvedan @ Cihangir
Journey @ Cihangir
Big Chefs @ Tarabya
Wom Karaköy
Cookshop @ Nişantaşı
Kale Cafe @ Rumeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir