Haftanın Öne Çıkan Etkinlikleri (18-21 Mayıs 2017)

Bu hafta Kapadokya, İzmir ve İstanbul çevresinde güzel etkinlikler var. Festival arayışı içinde olanların istediklerini bulacağı bu hafta sonu bol danslı ve eğlenceli anlar yaşamanızı sağlayacak. Güzel bir hafta sonu olsun!

18 – 21 Mayıs 2017
Cappadox Festival @ Kapadokya

“Dünyadan Çıkış Yolları” temasıyla üçüncüsü düzenlenen festival kapsamında katılımcılar 4 gün boyunca müzikten çağdaş sanata, gastronomiden açık hava etkinliklerine kadar pek çok etkinlik ile harika anlar yaşayacak. Etkinlik fiyatları değişkenlik gösteriyor.

Facebook Event
19 Mayıs 2017 Cuma 22:00
15 Years Watergate @ KAFES

19 Mayıs 2017 Cuma günü şehrin Kuzey kıyılarında efsane bir gece yaşanacak. Watergate Club’ın 15. yılı kapsamında KAFES kabinine geçmeye hazırlanan Tiefschwarz (Ali), La Fleur ve Jimi Jules ile hafta sonuna harika bir başlangıç yapacaksınız.

Facebook Event
20 Mayıs 2017 Cumartesi 14:00
Roots Presents: Village @ Çeşme

Farklı bir tema üzerine odaklanan bu etkinlikte birbirinden ilgi çekici etkinlik ve detaylar var. Çeşme’de olsam gidilecek etkinlik diyebilirim. Detaylar etkinlik sayfasında.

Facebook Event
20 Mayıs 2017 Cumartesi 23:00
Sascha Braemer @ garajistanbul

Warehouse etkinlik serisinin bu ayağında garajistanbul’da başarılı isimler Sascha Braemer ve Alican set başına geçiyor. Gecenin biletlerini Biletix üzerinden temin edebilirsiniz.

Facebook Event
20 Mayıs 2017 Cumartesi 23:00
David Jach @ Hype

7BUTSS ve Hype’ın beraber düzenlediği gece kapsamında David Jach şehrimize geliyor. Gecenin diğer isimleri ise Evren Ulusoy, Gurhan ve Mr. Sür. Etkinliğin biletleri Biletino’da.

Facebook Event
BONUS
20-21 Mayıs 2017
Chill-Out Festival 2017 @ Lifepark

Bu sene festivalin ilk ayağında pek çok yerli ve yabancı ismi dinleme olanağı bulacağız: beni en çok heyecanlandıran isimler ise José Gonzalez, Matthias Meyer, Nicola Cruz, Oceanvs Orientalis, Satori, Skye & Ross (Morcheeba), Tony Allen & His Afrobeat Orchestra ve Unders. Birkaç sene önce Tony Allen’ı Babylon’da dinleme fırsatı bulmuştum ve kendisiyle bizzat tanışmıştım, gerçekten harika enerjileri var, yine büyüleyici bir performans sergileyeceklerini düşünüyorum. Matthias Meyer’ın performansı ile dans pisti hareketlenecek, Oceanvs Orientalis ile festival en büyüleyici anlara imza atıyor olacak.

Festival hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Facebook Event

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir